CREAM ENGLAND

  

 
 
 
 
 
CREAM ENGLAND

 To najwyższej jakości sortowana odzież używana.
 
Jest to najwyższej jakości sortowana odzież używana (cream) czyli modna, wyselekcjonowana odzież, pochodząca z najlepszych domów mody .Specjalnie wyselekcjonowana w taki sposób aby zawierała jak najwięcej wartościowej modnej odzieży trafionej prosto w sezon , za jak najniższą cenę.

W skład pakietu wchodzą takie marki jak :

Większosć towaru to marki z najwyższej angielskiej półki-Top Shop,River Island,Jane Norman,Oasis,Per Una,Marks & Spencer,Tu,Atmosphere,New Look,Next,Burton ,Willis,Evans,Dorothy Perkins,Asos, H&M,itp...zdarzają się rzeczy takich marek jak: Max Mara, Just Cavalli, Burbery, D&G, Moschino, Polo Ralph Laurent,Tommy Hilfiger, Guess, Prada, Versace, Dior, Calvin Klein, Lacoste, Billabong, Fred Perry, Joop, La Martina, Hugo Boss,Jimmy Choo.
 
Dlaczego ANGLIA ?

 

Nowy Jork, Los Angeles, Sydney, Paryż, Rzym czy Mediolan to niewątpliwie największe miasta mody.Jednak najbardziej wiodącym na świecie miastem w dziedzinie mody jest   LONDYN . To miasto które inspiruje nas aby ubierać  się zgodnie z najnowszymi trendami mody.

Angielska moda w przemyśle włókienniczym ma bardzo głębokie korzenie,była i jest obecna   jako lider w światowej modzie ma najlepszych projektantów na całym świecie.Ich kreacje promuje oryginalny i niepowtarzalny styl, który występuje w większości kolekcji prezentowanych przez największe domy mody.


 

 Zapraszamy do skorzystania z ogromnej różnorodności marek odzieżowych i stylów, zgodnych z najnowszymi trendami w modzie. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie wiele marek odzieżowych które za waszym pośrednictwem dotrą do waszych klientów. Ceny tych towarów bendą na każdą kieszeń, a ponieważ żyjemy w społeczeństwie konsumpcyjnym, które rozwija się z roku na rok bawimy się modą i często potrzebujemy sięgnąć po coś nowego.Zapewnimy Państwu modę w najlepszym wydaniu .Kolekcje angielskich domów mody zmienione są bardzo często i odzież szybko osiąga status "drugiej ręki".Możemy zatem powiedzieć  że odzież używana typu CREM to nic innego jak najnowsza moda w Anglii.W zależności od rodzaju pakietu trafia się odzież nawet do 30 % z metką.Z naszego punktu widzenia, moda jest jednym z głównych obszarów, gdzie ludzie mogą przedstawić poprzez ubiór swój styl ,pomysły i osobistą kreatywność.Poprzez nasze produkty wasi klienci poprawią swoją garderobę zaopatrując się w waszych sklepach w  angielską bardzo modną odzież o wyjątkowej jakości ,zmysłowych krojach i fasonach.

W zakładkach poniżej do kupienia;

- PREMIUM CREAM ENGLAND

- EXCLUSIVE CREAM ENGLAND